Сентябрь 23, 2018, 21:37:57

- DozoRный чат

Автор Тема: Перша гра DozoR Long у Львові!  (Прочитано 10932 раз)

Оффлайн DozoR.Lvov

Перша гра DozoR Long у Львові!
« : Июнь 06, 2010, 16:24:43 »
Перша гра формату DozoR Long у Львові! Участь в грі - абсолютно БЕЗКОШТОВНА!
Старт гри - 15 червня о 20.00.

Оскільки гра такого формату проводиться в нашому місті вперше, розповідаємо вам, куди ми вас запрошуємо :)

- В грі 15 завдань, які ви отримаєте всі відразу (штурмом) в момент входу в гру.
- Завдання в більшості випадків - фотографія. Вам потрібно буде визначити, де зроблена ця фотографія, поїхати на це місце і знайти код. Якщо не фото місця - то цікава головоломка, в якій зашифроване місце. Де і як написаний код, буде вказано в завданнях.
- Кожне завдання має певну ціну в балах, від 1 до 20. Ціна кожного завдання буде вказана в тексті.
- Гра буде закрита о 20.00 22 червня, тобто рівно через тиждень після старту.
- Деякі (не всі) завдання будуть мати підказки. В тексті завдання буде вказано, що вам дасть підказка, тобто уточнення району міста, фотографія з більшою кількістю даних і т.д. Також буде вказано, на яку кількість балів зменшиться ціна завдання, якщо ви візьмете підказку.
- В процесі зняття коду ви повинні зробити фотографію того місця, де знаходиться код (якість фотографії значення не має).
- Перемагає команда, яка отримує найбільшу кількість балів. Якщо переможця визначити неможливо (рівна кількість балів в команд-лідерів), ми видамо ще один блок завдань. Якщо і після їх виконання неможливо визначити лідера, переможцем вважається та команда, яка додатковий блок виконала швидше.
Завдання основної гри - не на час. Ви можете розпочати гру в будь-який момент після старту, а вводити коди перед закриттям гри.

Гра розрахована на те, що команди можуть грати як вдень, так і вночі. Головне - це ваші DRузі, ваш азарт, ваша кмітливість і хороший настрій!

Оффлайн Андрик

« Ответ #1 : Июнь 08, 2010, 14:46:27 »
Приветствую вас товарищи Дозорные!!!Рады видеть вас в наших рядах!Предлагаю вам присоедениться к междугородней игре http://dp.dozor.in/ .Думаю Вам должен понравиться такой формат и сценарии придуманные на игру

Оффлайн DozoR.Lvov

« Ответ #2 : Июнь 16, 2010, 16:24:54 »
Шановні гравці!
Якщо якийсь код ви не можете зняти по технічним причинам в будні дні, терпіть до вихідних :)
І коди фотографувати не забувайте.

Оффлайн bob1k

« Ответ #3 : Июнь 17, 2010, 14:36:46 »
такий формат - просто бомба ! на літо якраз після сесії сам прікол полазити по місту в пошуку ока масонів )))) дозор це найпрекрасніше шо може бути в житті :)

Оффлайн MaMiK

« Ответ #4 : Июнь 18, 2010, 11:31:47 »
Цитата: bob1k;3890
дозор це найпрекрасніше шо може бути в житті :)

Ти просто ще в квест не грав:goldcup:

Цитата: DozoR.Lvov
Якщо якийсь код ви не можете зняти по технічним причинам в будні дні, терпіть до вихідних

То точно, бо я вже заiпався туда ходити...

Оффлайн Sinny

« Ответ #5 : Июнь 19, 2010, 09:55:17 »
Цитата: DozoR.Lvov;3874
Шановні гравці!
Якщо якийсь код ви не можете зняти по технічним причинам в будні дні, терпіть до вихідних :)
І коди фотографувати не забувайте.

еее, тут дощ вопше-то. якшо ше завтра так триватиме, то:
1) код тупо не зніметься
2) зняття коду може закінчитися летальним випадком

і шо дєлать? а знімати рівень - плоско якось...

Оффлайн MaMiK

« Ответ #6 : Июнь 19, 2010, 19:59:30 »
Я просив би зняти рівень №2 по неможливості його вирішення!!! Так як людина, яка відповідає за обєкт буде прийнята на роботу в кращому випадку з четверга, а наша гра закінчується в вівторок. А так як лізти на дану висоту за кодом є небезпечно, то я просив би зняти рівень!!!

Оффлайн bob1k

« Ответ #7 : Июнь 19, 2010, 23:18:40 »
я би казав нічого не знімати (рівень маю на увазі) якшо до вівторка його ніхто не закриє то нікому від того ні холодно ні тепло. а вот якшо в понеділок буде по 14 завдань закрито то прийдеться відпрацьовувати всякі різні цікаві варіанти як 2 завдання всетаки виконати )))

Оффлайн MaMiK

« Ответ #8 : Июнь 20, 2010, 04:28:09 »
Цитата: bob1k;3903
якшо до вівторка його ніхто не закриє

А якшо його вже хтось закрив, за пару рублів чи просто ризикуючи і в ночі туда поліз...
3.11.1. Код опасности - оценка уровня организатором (координатором игры), он включает в себя такие факторы как потенциальная опасность района локации, сложность получения кода, потенциальная опасность объекта, влияние каких-либо факторов, влияющих на выполнение уровня.
3.13. Участники игры вправе отказаться от выполнения любого задания в игре, если считают, что его выполнение невозможно без нарушения законов или существует опасность для жизни. Опасность выполнения заданий является субъективной оценкой организатора игры и носит рекомендательный характер. Решение о том выполнять задание или нет, принимает каждый игрок самостоятельно. Организаторы не ставят своей целью нанесение какого-либо вреда игрокам или их здоровью.

Тобто лізти на сам верх є небезпечним для життя!!!

Хай орги просто замінять рівень на два додаткових завдання. Цей рівень можна вважати форс-мажором і він ніяк не йде під лозунгом "первый блин комом" чи провтик оргів...

Оффлайн bob1k

« Ответ #9 : Июнь 20, 2010, 12:11:26 »
нене, я зовсым не маю на увазі туда лізти - я не думаю що найдуться сміливці які раді перемоги в ПРЕЗЕНТАЦІЙНІЙ грі полізуть туда)))

але є варіанти і без порушення закону і такі шо не треба туда лізти

Оффлайн bob1k

« Ответ #10 : Июнь 20, 2010, 12:12:43 »
ну а якшо хтось закрив за пару рублів то в чому проблеми ? тре поїхати і самим за пару рублів закрити :)

Оффлайн MaMiK

« Ответ #11 : Июнь 20, 2010, 13:22:14 »
Цитата: bob1k;3907
тре поїхати і самим за пару рублів закрити :)

Не бачу смислу платити пару рублів в ПРЕЗЕНТАЦІЙНІЙ грі, в якій нема грошовог призу...

Оффлайн DozoR.Lvov

« Ответ #12 : Июнь 20, 2010, 13:45:48 »
MaMiK, раз не бачиш смислу - значить не плати.
Я не думаю, що один-єдиний працівник, якого зараз нема, вміє натискати чарівну кнопочку.
В когось фантазія придумати історію, чого туди так терміново треба, може спрацювати.

Оффлайн bob1k

« Ответ #13 : Июнь 20, 2010, 13:49:17 »
все залежить скільки тих "пару рублів" в кількісному вираженні

Оффлайн tarjke

« Ответ #14 : Июнь 21, 2010, 12:15:40 »
ну якби там не було, а то завдання треба швидше всього зняти, бо біда =)
O RLY ? O_O

Оффлайн MaMiK

« Ответ #15 : Июнь 21, 2010, 14:44:16 »
Цитата: DozoR.Lvov;3659
Перша гра формату DozoR Long у Львові! Участь в грі - абсолютно БЕЗКОШТОВНА!

- Деякі (не всі) завдання будуть мати підказки. В тексті завдання буде вказано, що вам дасть підказка, тобто уточнення району міста, фотографія з більшою кількістю даних і т.д. Також буде вказано, на яку кількість балів зменшиться ціна завдання, якщо ви візьмете підказку.

Як можна отримати підказку на завдання №15???

Оффлайн tarjke

« Ответ #16 : Июнь 21, 2010, 16:39:12 »
теж саме питання хвилює :)
O RLY ? O_O

Оффлайн Sinny

« Ответ #17 : Июнь 21, 2010, 20:44:34 »
підказок на цій грі не буде :) це як елітарний клуб Шо?Гдє?Кагда? де каждий може вирішити рівень своїм собствінним умом :)
но пока шось туго...

Оффлайн tarjke

« Ответ #18 : Июнь 22, 2010, 00:21:07 »
та шифровка... )
O RLY ? O_O

Оффлайн Sinny

« Ответ #19 : Июнь 22, 2010, 09:09:35 »
та я навыть відгадки не хочу знати. бо потім місяць часу буду себе мучити а-ля "як то можна було не догадатись"...